Oferta BBF

LUBISZ ŚWIEŻOŚĆ I NATURALNOŚĆ?

To świetnie się składa. Wystarczy nam tylko 2 dni aby z mleka powstały świeże napoje wysokobiałkowe BBF PROTEIN oraz napoje energetyzujące BBF ENERGY. 

Do produkcji naszych serów BOGONI wykorzystujemy mleko klasy Extra pochodzące z gospodarstw rodzinnych pogórza ciężkowickiego. Proces produkcyjny rozpoczynamy rankiem przywożąc świeże mleko z gospodarstw, w których krowy karmione są naturalnymi paszami bez GMO, na terenach o wyjątkowych właściwościach przyrodniczych i środowiskowych. 
Całość skupionego mleka jest wykorzystana do produkcji: kulek serowych BOGONI o różnych smakach, serów kanapkowych BOGONI czy masła wiejskiego BOGONI. Na koniec dnia po produkcji serów pozostaje nam serwatka (nasze płynne złoto!) z której właśnie wytwarzamy te nasze napoje. Prowadzimy delikatny proces ultrafiltracji serwatki „na zimno”, dzięki któremu otrzymujemy naturalne, skoncentrowane białka serwatkowe oraz odbiałczony, naturalny napój izotoniczny, na bazie których wytwarzamy produkty Bogoni Balance Food.

 • bbf_protein01.jpg

  NOWOŚĆ! Prozdrowotne napoje białkowe

  Pierwszy w Polsce naturalny napój wysokobiałkowy na bazie serwatki z udziałem bakterii probiotycznych,

  - funkcjonalny napój o wielostronnych właściwościach zdrowotnych,
  - wysokobiałkowy, w 100% z białek serwatkowych,
  - naturalne dodatki smakowe,
  - wyselekcjonowane kultury bakterii probiotycznych,
  - bez laktozowy,
  - nisko tłuszczowy.

  Doskonały skład chemiczny zawdzięcza białkom serwatkowym pozyskanym z mleka w sposób zapobiegający utracie cennych składników odżywczych oraz zachowujących wszystkie biologiczne funkcje w ich nie zmienionej strukturze, białka nie przechodziły procesu suszenia.

  Produkt dostarcza organizmowi najlepiej przyswajalnych, zbilansowanych i wartościowych białek jakie występują w przyrodzie, które to właściwości potwierdzają badania naukowe.

 • bbf_energy01.jpg

  Napoje mineralno-witaminowe o właściwościach energetyzujących

  NOWOŚĆ! Pierwszy w Polsce naturalny napój energetyczny nie na wodzie, lecz na bazie serwatki, z zawartością soków owocowych tłoczonych na zimno i naparu z YERBA MATE.

  BBF ENERGY to naturalny funkcjonalny napój mineralno-witaminowy o właściwościach energetyzujących, zawiera wysoką ilość naturalnie występujących i łatwo przyswajalnych składników bioaktywnych:

  - witamin: B1, B2, B5, B6, B12 oraz witamin o działaniu przeciwutleniającym A, E, C,
  - cenne i niezbędne dla organizmu makroelementy: potas, magnez, wapń, żelazo, sód ,fosfor,
  - mikroelementy: jod, żelazo, miedź, cynk, mangan.

  Niedobór tych pierwiastków i witamin może prowadzić do zaburzeń fizjologicznych w funkcjonowaniu organizmu. Składniki mineralne są niezbędne do celów budulcowych (szczególnie w tkance kostnej), wchodzą w skład płynów ustrojowych, niektórych enzymów, związków wysokoenergetycznych itp. Wywierają również pozytywny wpływ na regulację czynności narządowych i ogólnoustrojowych.

  Duża dawka energii pochodząca z rośliny YERBA MATE poprzez mateinę (kofeinę) w niej zawartą, działa łagodnie, dostarczając przyjemne długotrwałe pobudzenie . Napar Yerba Mate ma właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybiczne oraz zawiera 10 razy więcej antyoksydantów niż np. zielona herbata.

 • Dodaj link do:
 • facebook.com
Facebook